• q4
  • q3
  • q2
  • ab
  • АББ

Добредојдовте во

Нашата компанија!

Fujian Златната гледање LCD Наука и технологија копродукции, Ltd е компанија која е специјализирана за истражување, производство и продажба на LCD и LCM. Таа е една од главните LCD и LCM производители во Кина.

Со годишен капацитет од 3 милиони парчиња од 14 "x 16" LCD, Златна Визија може да се пофали водечки светски производствени капацитети и интелигентни технологии за контрола, комплетен систем за обезбедување на квалитет и сите круг на маркетинг и системи за техничка поддршка.

Види се

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !