• q4
  • q3
  • q2
  • ab
  • ABB

Mire se erdhet ne

Kompania jone!

Fujian Golden-vizion LCD Science & Technology Co, Ltd, është një kompani e cila është e specializuar në kërkime, prodhimin dhe shitjen e LCD dhe LCM. Kjo është një nga LCD dhe LCM prodhuesit kryesorë në Kinë.

Me një kapacitet vjetor prej 3 milion copë të 14 "x 16" LCD, Golden Vision mburret botës objektet prodhuese kryesore dhe teknologjive inteligjente të kontrollit, sistem të plotë të sigurimit të cilësisë dhe të gjitha raundin e marketingut dhe sistemet e mbështetjes teknike.

Shiko te gjitha

Produkte Featured

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !